Tvorba webových stránek

Vytvářím moderní a poutavé webové stránky šité přímo na míru Vašim požadavkům. Mnou vytvořené stránky kladou důraz nejen na moderní vzhled, intuitivní ovládání, mobilitu, přívětivost pro vyhledávače (SEO), ale především na plnění cílů.

Při tvorbě stránek je třeba si uvědomit, že web není jen Vaší vizitkou. To je až jeho druhotná vlastnost. Každé webové stránky prezentují. Jestli v dobrém nebo špatném světle, to záleží především na jejich designu, rychlosti a uživatelské přívětivosti. Hlavní je ale plnění předem stanovených cílů. Například prodej služeb, získání emailu a další. Teprve pokud web plní své cíle, má smysl. Pokud nemáte pevně stanovený cíl, pro který si chcete webovou prezentaci vytvořit, nepřinese Vám mnoho užitku. Já se snažím vytvářet weby, které smysl mají. Pokud o takový web máte zájem, čtěte dále nebo mě rovnou kontaktujte.

Co získáte?

1

Redakční systém

Díky redakčnímu systému můžete sami snadno upravovat obsah stránek. Používám nejznámější a nejrozšířenější redakční systém WordPress, jehož ovládání je opravdu snadné.

2

Moderní design

Je třeba jít s dobou. Pravidelně sleduji aktuální trendy webdesignu, takže jsem v obraze. Ručím za Vaši spokojenost.

3

Intuitivní ovládání

Mnou navržené stránky dbají na jednoduché ovládání. Není větší frustrací pro návštěvníka, než když nemůže najít hledané informace v řádu jednotek vteřin.

4

Responsivní stránky

Co by to byl za moderní web, kdyby se nedokázal přizpůsobit mobilním zařízením jako je telefon či tablet.

5

Měření návštěvnosti

Stránky opatřím profesionálním měřením návštěvnosti od Google – Analytics. V případě potřeby lze nasadit i Google Tag Manager.

6

Onsite SEO optimalizace

Mé webové prezentace mají v základu on-site SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nehrozí tedy, že byste zbytečně ztráceli cenné body v hodnocení Google.

7

Nepřetržitá technická podpora

Volat a psát mi můžete ve dne i v noci. K řešení případných problémů se vždy stavím čelem. Vyřeším za Vás cokoliv – od hostingu po napadení webu hackery.

8

PPC kampaň, sociální sítě

Pomohu Vám i v případě, že byste chtěli stránky propagovat ve vyhledávání i obsahové síti Google či na sociálních sítích Facebook a Instagram. Mám dlouhodobé zkušenosti z vlastních kampaní.

9

Možnost budoucího rozšíření

Pokud se někdy v budoucnu rozhodnete Vaše webové stránky rozšířit, jsem tu vždy pro Vás.

Postup při tvorbě stránek

1. Analýza
V této fázi je pro mě důležité pochopit, co děláte, kdo je Vaší cílovou skupinou a hlavní cíle, které chcete, aby web plnil. Dále se domluvíme na jednotlivých prvcích, které si přejete na webu mít a na jeho grafické podobě.

 

2. Wireframe (struktura webu)
Jakmile je naplánováno, navrhnu Vám skicu webu budoucího, na které se dohodneme na rozložení jednotlivých prvků napříč celým webem s ohledem na intuitivní ovladatelnost a dosažení předem definovaných cílů webu. Schválený wireframe poté slouží jako předloha pro design.

 

3. Design
Na základě wireframu a Vašich preferencí vyhotovím design stránek, který samozřejmě budete moci připomínkovat.

 

4. Programování
Když se dohodneme i na designu stránek, nezbývá než grafiku rozřezat, naprogramovat celý web a usadit do redakčního systému (WordPress), na kterém běží mimochodem i tyto stránky.

 

5. Spuštění
Web je v této fázi naprogramován, odlazen a nezbývá než si přiťuknout a vypustit ho do světa. Zde se však neloučíme, web je třeba drobně doladit i po spuštění, po získání provozních dat.

 

Správa webových stránek

Svým klientům nabízím také správu obsahu webových stránek. Vyplatí se zejména klientům, kteří potřebují naformátovat texty, upravit a ořezat fotografie apod. a nejsou zrovna počítačovým nadšenci nebo jsou v časovém pressu. Po domluvě možný také copywriting či správa e-shopů.

Ukázky prací

Skillset

5
HTML595%
3
CSS390%
SCSS
Sass70%
Js
Javascript50%
BS
Bootstrap80%
W
WordPress50%
PHP
PHP20%